ExpressVPN

ExpressVPN uważa, że każdy ma prawo do prywatności. Dlatego nigdy nie rejestruje aktywności związanej z przeglądaniem Internetu. Pozwala to na zachowanie prywatności i bezpieczeństwa, surfując po sieci w sposób bardziej anonimowy.

ExpressVPN jest rzecznikiem wolności i prywatności w Internecie od 2009 roku. Z dumą wspieramy organizacje non-profit walczące o ochronę Twojego prawa do prywatności online, bezpieczeństwa oraz wolności słowa. Dziś ExpressVPN jest jednym z wiodących dostawców usług premium VPN na świecie.

Zachowanie prywatności podczas korzystania z tej usługi jest na tyle poważnie traktowana przez firmę, że nawet kiedy płacimy Bitcoinem za pośrednictwem BitPay, jedyną informacją, którą należy podać jest adres e-mail, co oznacza, że nigdy nie musimy ujawniać swojej tożsamości. Oczywiście możemy także korzystać z szerokiej gamy innych metod płatności.

ExpressVPN nie udostępnia żadnych informacji agencjom rządowym. Ponieważ nie są przechowywane rejestry połączeń, nie ma możliwości, aby aktywność jakiegokolwiek użytkownika przedostała się do osób trzecich.

Po połączeniu się z jedną ze 160 dostępnych lokalizacji serwerów, otrzymujemy inny adres IP, a co za tym idzie, sprawiamy wrażenie, że znajdujemy się w innym kraju. Unikamy w ten sposób dyskryminacji cenowej ze względu na lokalizację i możemy zadbać o prywatność swojej tożsamości.

Aplikację ExpressVPN można z powodzeniem zainstalować na każdym popularnym systemie operacyjnym, np. Windows, MacOS, Android, iOS (iPhone, iPad), Linux, a także możliwa jest specjalna konfiguracja na routerze. Mało tego, ExpressVPN można także łatwo zainstalować na konsolach do streamingu multimediów, a nawet na urządzeniach Smart TV, czy też w formie rozszerzenia dla przeglądarek internetowych!

Jak skonfigurować ExpressVPN na Windowsie

Pobierz ExpressVPN na komputery stacjonarne i laptopy, aby korzystać z Internetu z najlepszą siecią VPN dla Windowsa 11 i Windowsa 10. Konfiguracja jest bezproblemowa. 

 1. Dokonaj subskrypcji ExpressVPN na stronie zamówienia.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację ExpressVPN dla Windowsa.
 3. Połącz się z dowolną ze 160 lokalizacji serwera.
 4. Korzystaj z Internetu tak, jak lubisz!

Jeśli potrzebujesz wsparcia, zespół pomocy technicznej ExpressVPN jest dostępny przez czat na żywo oraz e-mail.

ExpressVPN działa na wszystkich komputerach stacjonarnych i laptopach z systemem Windows. Jest kompatybilny z systemami Windows 11, Windows 10, Windows 8 oraz Windows 7.

Jak skonfigurować VPN na komputerach Mac od Apple

Konfiguracja najlepszej sieci VPN dla komputerów Mac jest bezproblemowa. Wystarczy zainstalować aplikację ExpressVPN na komputerze stacjonarnym lub laptopie z systemem macOS i połączyć się w mniej niż pięć minut.

 1. Dokonaj subskrypcji ExpressVPN na stronie składania zamówienia.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację ExpressVPN dla Maca.
 3. Połącz się z dowolną z naszych 160 lokalizacji serwera.
 4. Korzystaj z Internetu tak, jak lubisz!

Jeśli potrzebujesz wsparcia, zespół pomocy technicznej ExpressVPN jest dostępny przez czat na żywo oraz e-mail.

ExpressVPN jest kompatybilny z: macOS Monterey (12), macOS Big Sur (11), macOS Catalina (10.15), macOS Mojave (10.14), macOS High Sierra (10.13), macOS Sierra (10.12), OS X El Capitan (10.11).

Jak skonfigurować VPN na Androidzie

 1. Wykup subskrypcję ExpressVPN na stronie zamówienia.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację ExpressVPN dla Androida na swoim telefonie lub tablecie.
 3. Połącz się z jakąkolwiek z ponad 160 lokalizacji serwera.
 4. Swobodnie korzystaj z Internetu!

Jeśli potrzebujesz pomocy, zespół pomocy technicznej ExpressVPN jest dostępny poprzez czat na żywo oraz e-mail.

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do Sklepu Google Play, nadal możesz pobrać aplikację ExpressVPN na swoje urządzenie z Androidem.

Po prostu zezwól na instalację APK na swoim urządzeniu z Androidem i pobierz APK dla aplikacji ExpressVPN na Androida. Teraz możesz normalnie zainstalować i używać ExpressVPN.

ExpressVPN działa na wszystkich smartfonach i tabletach z Androidem.

Ulepsz Android TV z ExpressVPN

Teraz możesz cieszyć się ochroną VPN, gdy przeglądasz sieć i streamujesz swoje ulubione treści na Android TV.

Wyszukaj „ExpressVPN” w Sklepie Google Play Store używając swojego Android TV do pobrania oficjalnej aplikacji VPN.

Android TV od Google to specjalna forma systemu operacyjnego Android, zoptymalizowana pod kątem smart TV i urządzeń do streamingu, takich jak Chromecast. Instalacja ExpressVPN na Android TV lub Android TV Box (w tym Amazon Fire TV i Nvidia Shield) pozwala natychmiast zmienić lokalizację online na dowolną ze 160 miejsc w 94 krajach i zapewnia bezpieczny, pozbawiony „dławienia” transferu dostęp do programów oraz filmów z całego świata.

Najlepszą rzeczą w korzystaniu z ExpressVPN na Android TV jest to, że nie potrzebujesz żadnego innego urządzenia. Wystarczy, że pobierzesz aplikację ExpressVPN bezpośrednio na Android TV z Google Play Store, aby od razu rozpocząć bezpieczny streaming.

A co, jeśli korzystasz już z innego urządzenia i chcesz szybko wyświetlić obraz na większym ekranie? A może oglądasz wideo na telefonie u kogoś w domu i chcesz się nim podzielić ze wszystkimi? Urządzenia Android TV są w stanie odbierać i wyświetlać wideo wysyłane z komputerów i telefonów, nawet jeśli ExpressVPN nie jest zainstalowany na Android TV.

Jak skonfigurować aplikację ExpressVPN na iOS

Zabezpieczenie swojego Internetu jest proste, kiedy posiadasz najlepszy VPN dla iPhone’a lub iPada w 2022 roku. Konfiguracja zajmuje zaledwie pięć minut.

 1. Wykup subskrypcję ExpressVPN na stronie zamówienia.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację ExpressVPN dla iOS na swoim iPhonie, iPadzie lub iPodzie.
 3. Połącz się z jakąkolwiek z naszych 160 lokalizacji serwerów.
 4. Swobodnie korzystaj z Internetu!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia, zespół pomocy technicznej ExpressVPN jest dostępny przez czat na żywo oraz e-mail.

ExpressVPN jest kompatybilny z: iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2nd generation), iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6S oraz iPhone 6S Plus.

ExpressVPN jest także kompatybilny z: iPad, iPad Pro, iPad Air, iPad Air 2, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3 oraz iPad Mini 4.

Jak skonfigurować ExpressVPN na Linuksie

 1. Wykup subskrypcję ExpressVPN na stronie zamówienia
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację ExpressVPN dla Linuxa
 3. Połącz się z dowolną ze 160 lokalizacji serwerów
 4. Używaj Internetu tak, jak lubisz!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia, zespół pomocy technicznej ExpressVPN jest dostępny przez czat na żywo oraz e-mail.

Pobierz VPN na swoje dystrybucje Linuxa

ExpressVPN obsługuje 64-bitowe oraz 32-bitowe wersje:

 • Ubuntu
 • Debian
 • Fedora
 • Raspberry Pi OS (wczśniej Raspbian) (tylko 32-bitowa wersja)
 • Linux Mint
 • Arch

Nie widzisz swojej dystrybucji? ExpressVPN oferuje także instrukcje dot. konfiguracji dla Kali, Ubuntu Studio i innych systemów operacyjnych.